Open AdStream (7.x-3.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Tags
bs: Tagovi

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Path
bs: Putanja

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina
