Open AdStream (7.x-3.0) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Tags
cs: Štítky

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Path
cs: Cesta

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: here
cs: zde

en: Start
cs: Začátek

en: End
cs: Konec

en: General Settings
cs: Obecné nastavení
