Open AdStream (7.x-3.0) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Tags
cy: Tagiau

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Path
cy: Llwybr

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Start
cy: Dechrau

en: End
cy: Diwedd
