Open AdStream (7.x-3.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Path
da: Sti

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: here
da: her

en: End
da: Slut

en: This action cannot be undone
da: Denne handling kan ikke fortrydes
