Open AdStream (7.x-3.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Path
el: Διαδρομή

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: here
el: εδώ

en: Start
el: Αρχή

en: End
el: Τέλος
