Open AdStream (7.x-3.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Path
eo: Vojo
