Open AdStream (7.x-3.0) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Description
es: Descripción

en: Tags
es: Etiquetas

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Path
es: Ruta

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: here
es: aquí

en: Start
es: Comienzo

en: End
es: Final

en: General Settings
es: Configuración General

en: This action cannot be undone
es: Esta acción no se puede deshacer

en: Tag type
es: Tipo de etiqueta
