Open AdStream (7.x-3.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Tags
eu: Etiketak

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Path
eu: Bide-izena

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: here
eu: hemen

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak
