Open AdStream (7.x-3.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Tags
fi: Tagit

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Path
fi: Polku

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: here
fi: täällä

en: Start
fi: Alkaa

en: End
fi: Päättyy

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset
