Open AdStream (7.x-3.0) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Path
fil: Landas
