Open AdStream (7.x-3.0) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Tags
fr: Étiquettes

en: Weight
fr: Poids

en: Settings
fr: Paramètres

en: Path
fr: Chemin

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: here
fr: ici

en: Start
fr: Début

en: End
fr: Fin

en: General Settings
fr: Paramètres globaux

en: This action cannot be undone
fr: Cette action ne peut pas être annulée

en: Advertising
fr: Publicité

en: Tag type
fr: Type d'étiquette
