Open AdStream (7.x-3.0) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Path
gl: Ruta

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: here
gl: aquí

en: Start
gl: Comezo

en: End
gl: Fin

en: General Settings
gl: Configuración xeral
