Open AdStream (7.x-3.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Tags
he: תגיות

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Path
he: מיקום

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Start
he: התחלה

en: End
he: סוף
