Open AdStream (7.x-3.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Tags
hr: Oznake

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Path
hr: Putanja

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: here
hr: ovdje

en: Start
hr: Početak

en: End
hr: Svršetak
