Open AdStream (7.x-3.0) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Tags
it: Etichette

en: Weight
it: Peso

en: Settings
it: Impostazioni

en: Path
it: Percorso

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: here
it: qui

en: Start
it: Inizio

en: End
it: Fine

en: General Settings
it: Impostazioni generali
