Open AdStream (7.x-3.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Tags
jv: Tautan

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: here
jv: nag kéné
