Open AdStream (7.x-3.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Path
kk: Жол
