Open AdStream (7.x-3.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی
