Open AdStream (7.x-3.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Path
mr: रस्ता

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: here
mr: येथे
