Open AdStream (7.x-3.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Path
ne: मार्ग

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई
