Open AdStream (7.x-3.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Path
nn: Sti

en: here
nn: her

en: Start
nn: Byrjar

en: End
nn: Sluttar
