Open AdStream (7.x-3.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Path
oc: Camin

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: here
oc: aicí

en: End
oc: Fin
