Open AdStream (7.x-3.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Tags
os: Тегтæ

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Path
os: Фæндаг
