Open AdStream (7.x-3.0) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Tags
pl: Tagi

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Path
pl: Ścieżka

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: here
pl: tutaj

en: Start
pl: Początek

en: End
pl: Koniec

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: This action cannot be undone
pl: Ta operacja nie może być cofnięta

en: Positions
pl: Pozycje
