Open AdStream (7.x-3.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Tags
ps: بچوي

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Path
ps: يونلور

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی
