Open AdStream (7.x-3.0) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Tags
ru: Теги

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Path
ru: Путь

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: here
ru: здесь

en: Start
ru: Начало

en: End
ru: Конец

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: This action cannot be undone
ru: Это действие не может быть отменено

en: Position Settings
ru: Настройки расположения
