Open AdStream (7.x-3.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Tags
sl: Oznake

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Path
sl: Pot

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina
