Open AdStream (7.x-3.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Path
sq: Pozicioni
