Open AdStream (7.x-3.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Path
sr: Путања
