Open AdStream (7.x-3.0) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Tags
sv: Etiketter

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Path
sv: Sökväg

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: here
sv: här

en: Start
sv: Från

en: End
sv: Till

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: This action cannot be undone
sv: Denna åtgärd kan inte ångras

en: Tag type
sv: Etiketttyp
