Open AdStream (7.x-3.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Path
ta: பா​தை
