Open AdStream (7.x-3.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Path
ta: பாதை

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்
