Open AdStream (7.x-3.0) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: here
ug: بۇ يەر
