Open AdStream (7.x-3.0) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Tags
uk: Теґи

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Path
uk: Шлях

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: here
uk: тут

en: Start
uk: Початок

en: End
uk: Кінець

en: General Settings
uk: Загальні налаштування
