Open AdStream (7.x-3.0) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Tags
vi: Thẻ

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: here
vi: ở đây

en: Start
vi: Khởi động

en: End
vi: Kết thúc

en: General Settings
vi: Thiết lập chung

en: This action cannot be undone
vi: Thao tác này không hủy bỏ
