Open AdStream (7.x-3.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Path
am: ዱካ
