Open AdStream (7.x-3.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: العمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Tags
ar: وسوم

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Path
ar: المسار

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: here
ar: هنا

en: Start
ar: البداية

en: End
ar: النهاية
