Open AdStream (7.x-3.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Tags
az: Teqlər

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Path
az: Yol

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü
