Open AdStream (7.x-3.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Path
be: Сцежка

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Start
be: Пачатак
