Open AdStream (7.x-3.0) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: here
bo: འདིར།

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།
