Open AdStream (7.x-3.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Tags
et: Sildid

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Path
et: Tee

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: here
et: siin

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp
