Open AdStream (7.x-3.0) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: توضیحات

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Path
fa: مسیر

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: here
fa: اینجا

en: Start
fa: شروع

en: End
fa: پایان

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی
