Open AdStream (7.x-3.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Path
gu: પાથ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ
