Open AdStream (7.x-3.0) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Tags
hi: उपनाम

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Path
hi: मार्ग

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Start
hi: शुरू

en: End
hi: समाप्त

en: General Settings
hi: सामान्य सेटिंग्स
