Open AdStream (7.x-3.0) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Tags
hu: Címkék

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Path
hu: Útvonal

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: here
hu: ide

en: Start
hu: Kezdete

en: End
hu: Vég

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: This action cannot be undone
hu: A művelet nem visszavonható

en: Advertising
hu: Hírdetés

en: Tag type
hu: Címketípus
