Open AdStream (7.x-3.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Path
hy: Ուղի

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն
