Open AdStream (7.x-3.0) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Tags
id: Tag

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Path
id: Jalur

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: here
id: di sini

en: Start
id: Mulai

en: End
id: Teakhir
