Open AdStream (7.x-3.0) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Tags
ja: タグ

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Path
ja: パス

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: here
ja: こちら

en: Start
ja: 開始

en: End
ja: 終了

en: General Settings
ja: 基本設定

en: This action cannot be undone
ja: このアクションは取り消しできません

en: Advertising
ja: 広告
