Open AdStream (7.x-3.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Path
ka: გზა

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე
