Open AdStream (7.x-3.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Path
lt: Kelias

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: here
lt: čia

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga
